NUMER ALARMOWY

E-BOK

Przetargi

Telefon alarmowy

(22) 716 32 55
czynny całą dobę

Email

ekoraszyn@ekoraszyn.pl

Godziny pracy

pn. 8:00 - 18:00
wt., śr., czw. 8:00 - 16:00
pt. 8:00 - 14:00

Aktualności

Przetargi

Zapytanie ofertowe na „Zaprojektowanie i wybudowanie hali o konstrukcji stalowej ocieplonej płytami warstwowymi z rdzeniem PIR o wymiarach 15 m x 24 m i wysokości około 7 m w kalenicy na działce nr 824/30 obręb Raszyn wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą towarzyszącą oraz oddanie obiektu do użytkowania”

Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne EKO-RASZYN Sp. z o.o. zaprasza do złożenia ofert na „Zaprojektowanie i wybudowanie hali o konstrukcji stalowej ocieplonej płytami warstwowymi z rdzeniem PIR o

Czytaj więcej »

Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego na „Wykonanie dwóch odwiertów eksploatacyjnych w celu poboru wód trzeciorzędowych z pokładów wód oligoceńskich na potrzeby budowy Stacji Uzdatniania Wody przy ul. Miklaszewskiego w m. Łady”

  Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne EKO-RASZYN Sp. z o.o. zaprasza do złożenia ofert na „Wykonanie dwóch odwiertów eksploatacyjnych w celu poboru wód trzeciorzędowych z pokładów wód oligoceńskich

Czytaj więcej »

Unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia sektorowego na „Wykonanie dwóch odwiertów eksploatacyjnych w celu poboru wód trzeciorzędowych z pokładów wód oligoceńskich na potrzeby budowy Stacji Uzdatniania Wody przy ul. Miklaszewskiego w m. Łady”

Zamawiający unieważnia postępowanie na „Wykonanie dwóch odwiertów eksploatacyjnych w celu poboru wód trzeciorzędowych z pokładów wód oligoceńskich na potrzeby budowy Stacji Uzdatniania Wody przy ul.

Czytaj więcej »